Новини та акції

Підпишись та отримуй інформацію про новини та акції компанії “Зелене місто” першим!

Дякуємо! Вашу підписку оформлено.
Щось пішло не так. Спробуйте ще раз пізніше.
sidebar-bottom

Стрижка газону

Стрижка. Стрижка газону – систематична робота, що поліпшує газонний травостій. Регулярна і правильна стрижка збільшує його щільність, перешкоджає поширенню бур’янів і надає газону доглянутий вигляд. Стрижку слід проводити не рідше 1 разу в 4-5 днів на висоту 4 см від поверхні грунту. При цьому слід пам’ятати, що за одну стрижку потрібно зрізати не більше 1/3 листових пластинок. Проводять стрижку газону лише тоді, коли грунт і трава сухі. Електричні газонокосарки і мокра трава – несумісні. Крім того, мокра трава забиває леза газонокосарки і заподіює шкоду самому газону: залишки трави починають пріти, в результаті на газоні можуть з’явитися лисини. Краю газону після стрижки рівняють тріммером – для додання більшої чіткості форм.

Полив. Газон слід поливати по необхідності. Рекомендується поливати газон ввечері, після заходу сонця, для того, щоб вода не випаровувалася, а вбиралася. При поливі газону необхідно враховувати тип грунту, на якій він виростає. На піщаних грунтах полив необхідно проводити не рідше 1 разу на 2-3 дні, на глинистих грунтах 1 раз в 5-7 днів. При поливі грунт повинен бути зволожений не менше ніж на 5 см в глибину.

Добриво для газону. Зростаючі на газоні трави постійно піддаються механічним впливам – стрижці, витоптуванню. Тому необхідна регулярна підгодівля. У перший рік після посіву трава на газоні відчуває найбільшу потребу в азоті і фосфорі. Після стрижки рекомендується вносити в грунт газону комплексні добрива. Навесні рекомендуємо застосовувати Комплексне добриво «Весна – Літо», а восени Комплексне добриво «Літо – Осінь». Органічні добрива, такі як перегній, компост, також необхідні газону. Їх слід вносити поверхнево ранньою весною чи пізньою осінню.

Мульчування. Ця операція допомагає зберегти поживні речовини в грунті газону, вирівняти його і зменшити випаровування вологи. Для цієї процедури переважно використовують просіяний перегній або суміш піску з компостом або перегноєм. Перед початком мульчування газон вичісують віяловими граблями, видаляючи трав’яний повсть, проколюють шипами або вилами. Потім траву посипають сумішшю шаром близько 0,5 см. Після мульчування газон промітати віяловими граблями або мітлою.

Аерація. Аерація газону – захід по догляду за газоном, що полягає в проколюванні грунту по всій поверхні газону для проникнення повітря та води в грунт. Про необхідність проведення цієї процедури свідчить зменшення товщини дерну, його швидке побуріння в суху погоду, заростання мохом. Як правило, ці ознаки з’являються або в витоптаних місцях, або там, де через своїх фізичних властивостей грунт ущільнюється самостійно. До цього можуть призвести і часті поливи важких глинистих грунтів. Найчастіше дернину проколюють порожнистими вилами, які через кожні 10 – 15 см просто встромляють у грунт і виймають з нього. Цього цілком достатньо, щоб газон «дихав».

Видалення бур’янів: Їх появу можна попередити ще на етапі закладки газону. Для цього необхідно перед укладанням газону перекопати землю, видаляючи всі рослини. А якщо бур’янів дуже багато, то необхідно обробити весь грунт гербіцидами суцільної дії. Для контролювання поширення бур’янів можна застосовувати гербіциди вибіркової дії.

Каткування. Прикочування грунту – це поверхнева обробка грунту з метою її вирівнювання, усунення горбів і опуклостей, збереження вологи в землі. Коткування необхідно виконувати ранньою весною.

Обробка фунгіцидом. Обробка газону фунгіцидом дозволяє уникнути розповсюдження грибних захворювань.

Зелене місто | Стрижка газону

Цікавить співпраця?

Заповніть контактну форму і менеджери компанії “Зелене Місто” зв’яжуться з вами в найкоротші терміни!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК