Ландшафтний дизайн та реалізація

Розробимо проект ландшафтного дизайну у Львові та прилеглих містечках для ділянок різного призначення та площі. Надамо авторський супровід або реалізацію проекту під ключ. Звертайтесь за косультацією!

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Чому обирають нас?

Ландшафтний дизайн під ключ

телефонна консультація,
– виїзд на об’єкт для замірів
– обговорення цілей проекту
– проектування
– втілення проекту в життя
– авторський нагляд

Досвід та фаховість персоналу

– кожен працівник компанії “Зелене місто” проходить відбір та навчання
– регулярне відвідування семінарів для підвищення кваліфікації
– виключно практичні навчання
– щорічне проходження працівниками тестувань

Обладнання

– велика кількість власного професійного обладнання
– все обладнання провідних світових виробників
– для приватного, комерційного та комунального використання

Комплексний догляд

– за газоном
– плодовими деревами
– хвойними рослинами
– квітами
– комплексний догляд за ділянкою

Наш підхід до розробки ландшафтного дизайну

Наша компанія виконує великий перелік послуг, які можна замовити окремо чи в повному обсязі. Серед комплексних задач є розробка ландшафту ділянки. Ми працюємо з великими та крихітними територіями, розуміючи, як важливо для кожного клієнта отримати бажаний, гарний результат.

  • Наші фахівці враховують усі умови та сподівання замовників, створюючи мрію.
  • Ми маємо сучасну технічну базу для втілення проєктів будь-якої складності.
  • Наші автори безкоштовно наглядають за роботою над втіленням ідеї.
  • Ми працюємо як з «нуля», створюючи зовсім нові ландшафти, так і з територіями, в яких треба зберегти природне довкілля або старовинні форми.
  • Виконуючи весь перелік послуг з догляду за рослинами, деревами, квітами, впорядковуючи клумби та сади, знаючи, як і коли захищати зелені насадження, ми створюємо краєвиди, що надихають цілий рік, завжди виглядаючи розкішно та вишукано.
  • Надаємо безкоштовні консультації щодо догляду за ділянкою, якщо ви бажаєте піклуватися про рослини та їхнє оточення самостійно.
  • Ціни на ландшафтний дизайн у Львові розумні та привабливі, особливо при замовленні комплексу робіт, а не тільки окремих послуг.


Портфоліо

НАШЕ ПОРТФОЛІО

Відгуки клієнтів

landscaper-testimonial-1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sollicitudin ante nisl, non feugiat null fermentum lobortis. Aenean placerat ipsum ut velit elementum, in sodales tellus viverra. Phasellus vestibulum, ex non lobortis faucibus, odio.

June Smith
Florida

landscaper-testimonial-2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sollicitudin ante nisl, non feugiat null fermentum lobortis. Aenean placerat ipsum ut velit elementum, in sodales tellus viverra. Phasellus vestibulum, ex non lobortis faucibus, odio.

Adam Bentley
New York

Ландшафт

Компанія «Зелене місто» розробляє ландшафтний дизайн у Львові та прилеглих містечках для ділянок різного призначення та площі. Разом з місцевою владою ми оздоблюємо парки лікарень, вулиці рідних Винників, з приватними замовниками – присадибні ділянки, з підприємцями – промислові та комерційні території. Кожен об’єкт – це нова історія зі своїми вимогами, умовами створення, емоціями.

Ландшафтний дизайн у Львові від «Зеленого міста»

Фахівці компанії «Зелене місто» с турботою ставляться до рослин та природного організму, використовуючи ці дари з розумом та шаною. Кожен наш проєкт – це виважений план, який народжується з ідеї та ваших побажань, а втілюється з любов’ю, багатим досвідом та професійними знаннями. На цій сторінці або телефоном ви можете поставити ваші питання чи замовити розробку ландшафтного дизайну на вашій ділянці.

Зелене місто | Ландшафтний дизайн

Цікавить співпраця?

Заповніть контактну форму і менеджери компанії “Зелене Місто” зв’яжуться з вами в найкоротші терміни!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК