Ландшафтний дизайн та реалізація

Розробимо проект ландшафтного дизайну у Львові та прилеглих містечках для ділянок різного призначення та площі. Надамо авторський супровід або реалізацію проекту під ключ. Звертайтесь за косультацією!

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
ландшафтний дизайн львів


Чому обирають нас?

Консультації

Надаємо безкоштовні телефонні консультації, звертайтесь!

Персонал

Кожен працівник компанії “Зелене місто” проходить відбір та навчання.

Техніка

Велика кількість власної техніки (як для приватних ділянок так і для комунальних потреб міста).

Нагляд

Безкоштовний авторський нагляд при втіленні ландшафтного проекту.

Наш підхід до розробки ландшафтного дизайну

Наша компанія виконує великий перелік послуг, які можна замовити окремо чи в повному обсязі. Серед комплексних задач є розробка ландшафту ділянки. Ми працюємо з великими та крихітними територіями, розуміючи, як важливо для кожного клієнта отримати бажаний, гармоній результат.

  • Наші фахівці враховують усі умови та сподівання замовників, створюючи мрію.
  • Ми маємо сучасну технічну базу для втілення проєктів будь-якої складності.
  • Наші автори безкоштовно наглядають за роботою над втіленням ідеї.
  • Ми працюємо як з «нуля», створюючи зовсім нові ландшафти, так і з територіями, в яких треба зберегти природне довкілля або старовинні форми.
  • Виконуючи весь перелік послуг з догляду за рослинами, деревами, квітами, впорядковуючи клумби та сади, знаючи, як і коли захищати зелені насадження, ми створюємо краєвиди, що надихають цілий рік, завжди виглядаючи розкішно та вишукано.
  • Надаємо безкоштовні консультації щодо догляду за ділянкою, якщо ви бажаєте піклуватися про рослини та їхнє оточення самостійно.
  • Ціни на ландшафтний дизайн у Львові розумні та привабливі, особливо при замовленні комплексу робіт, а не тільки окремих послуг.


Портфоліо

НАШЕ ПОРТФОЛІО

Відгуки клієнтів

landscaper-testimonial-1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sollicitudin ante nisl, non feugiat null fermentum lobortis. Aenean placerat ipsum ut velit elementum, in sodales tellus viverra. Phasellus vestibulum, ex non lobortis faucibus, odio.

June Smith
Florida

landscaper-testimonial-2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sollicitudin ante nisl, non feugiat null fermentum lobortis. Aenean placerat ipsum ut velit elementum, in sodales tellus viverra. Phasellus vestibulum, ex non lobortis faucibus, odio.

Adam Bentley
New York

Ландшафт

Компанія «Зелене місто» розробляє ландшафтний дизайн у Львові та прилеглих містечках для ділянок різного призначення та площі. Разом з місцевою владою ми оздоблюємо парки лікарень, вулиці рідних Винників, з приватними замовниками – присадибні ділянки, з підприємцями – промислові та комерційні території. Кожен об’єкт – це нова історія зі своїми вимогами, умовами створення, емоціями.

Ландшафтний дизайн у Львові від «Зеленого міста»

Фахівці компанії «Зелене місто» с турботою ставляться до рослин та природного організму, використовуючи ці дари з розумом та шаною. Кожен наш проєкт – це виважений план, який народжується з ідеї та ваших побажань, а втілюється з любов’ю, багатим досвідом та професійними знаннями. На цій сторінці або телефоном ви можете поставити ваші питання чи замовити розробку ландшафтного дизайну на вашій ділянці.

Зелене місто | Ландшафтний дизайн

Цікавить співпраця?

Заповніть контактну форму і менеджери компанії “Зелене Місто” зв’яжуться з вами в найкоротші терміни!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК