Про нас

Ми щиро раді вітати вас на інформаційній сторінці нашого сайту. З часу заснування ми зарекомендували себе як надійний партнер завдяки високому професіоналізму, вигідним цінам, якісному сервісу та індивідуальному підходу. Саме це робить нас популярними серед замовників, які це оцінили і стали нашими постійними клієнтами.

Впорядкована ділянка вимагає уваги і постійного догляду.  Нерідко бувають випадки, коли господарі приймають рішення, обслуговувати ділянку самостійно. В такому випадку небезпека неякісного обслуговування ділянки може виникнути через нестачу спеціальних знань, обладнання або недостатнього часу, який приділяється підтриманню території доглянутою. Така «економія» у кінцевому підсумку може призвести до помилок, які вимагатимуть значних витрат на їх усунення.

Якщо ви все-таки вирішили забезпечити обслуговування ділянки, скориставшись послугами садівника, тоді, крім основних, простих заходів, як то постригти-прополоти, ваш садівник повинен вміти і розуміти, як правильно боротися з шкідниками, обрізати рослини, готувати ділянку до зимового і літнього періоду і багато інше.

Ми підготували пропозицію з обслуговування вашої ділянки, більш зручною і за вартістю, і за умовами, а за якістю робіт краще, ніж самостійне обслуговування чи обслуговування непрофесіональними садівниками.

Обладнання

Реальний перелік брендів інструментів, техніки, добрив та насіння якими ми користуємось.


Портфоліо

НАШЕ ПОРТФОЛІО
Зелене місто | Про нас

Цікавить співпраця?

Заповніть контактну форму і менеджери компанії “Зелене Місто” зв’яжуться з вами в найкоротші терміни!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК