Новини та акції

Підпишись та отримуй інформацію про новини та акції компанії “Зелене місто” першим!

Дякуємо! Вашу підписку оформлено.
Щось пішло не так. Спробуйте ще раз пізніше.
sidebar-bottom

Формування рослин

Обрізка — це найбільша більша й найвідповідальна робота для садівника в період спокою дерев. Головне завдання обрізки це формування бажаного типу (форми) крони, не допускаючи її надмірного загущения шляхом видалення хворих, ушкоджених, засохлих, сильно звисаючих  гілок, допомагаючи деревам правильно рости й добре плодоносити. Але потрібно також знати коли краще обрізати те чи інше дерево. Наприклад обрізку яблуні та груші можна проводити протягом всієї зими, сливу й вишню обрізати краще в березні. Тут також треба зауважити одну річ, що  обрізку дерев обовязково закінчують до початку набрякання бруньок.

Обрізка дорослих дерев полягає у виконанні робіт зі зниження їхньої крони. Крону знижують, щоб зробити її більше зручної для підходу й збору плодів, поліпшити освітленість внутрішньої й нижньої частини дерева, підвищити нектаропродуктивность квіток і якість плодів. Техніка зниження крони полягає у випилюванні верхньої частини стовбура з однієї-двома товстими галузями верхнього ярусу, відкриваючи доступ світла усередину крони.

Омолоджувальна обрізка полягає в періодичному укорочуванні старих гілок. Залежно від віку дерева, його стану й ступені ослаблення росту гілок застосовують один з наступних видів омолоджувальної обрізки:

Легке омолоджування - видалення кінців кістякових галузей із приростами двух-трьох останніх років;

Середнє омолоджування - обрізка приростків приблизно чотирьох-семи останніх років;

Сильне омолоджування- укорочування галузей з видаленням прирістів приблизно десяти-дванадцяти років і більше;

Повне омолоджування - зрізка 2/3 довжини гілок з вирощуванням нової крони на вовчках.

Вовчки - це гілки, за рахунок яких відбувається оновлення дерева. Вони з'являються на яблуні переважно через її ушкодження, неправильно проведеного поливу (як правило, надмірного), внесення занадто великої кількості азотистих добрив, а також в результаті неправильно проведеної обрізки старого дерева.

Основне правило омолодження середньої і сильної обрізки полягає в тому, що нижні гілки ріжуть на відгалуження, орієнтовані вгору, а верхні — в сторону. Це робиться для того, щоб зменшити діаметр крони, підняти її і знизити висоту дерева.

Зелене місто | Формування рослин

Цікавить співпраця?

Заповніть контактну форму і менеджери компанії “Зелене Місто” зв’яжуться з вами в найкоротші терміни!

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК